|
Obawiam się jednego, że Cupiał po raz kolejny da się ponieść emocją i zwolni w przypływie złości Maaskanta, którego pozycja w klubie od dłuższego już czasu nie jest silna. Możliwe, że sam Maaskant zechce teraz uciec by zimą objąć posadę trenerską w Holandii. Te dwa czynniki mogą złożyć się na to, że Wisłę w przyszłej ligowej kolejce poprowadzi ktoś inny tzn. nie trudno zgadnąć, że będzie to Kazimierz Moskal. Moje zdziwienie wzbudził fakt obecności dzisiaj w budynku klubowym całej wierchuszki z ramienia Wisły tj. zarządu i RN z jej Przewodniczącym, co może świadczyć o rozpoczęciu procesu zwalniania trenera (niestety) bo w tych okolicznościach uważam ten ruch za totalne nieporozumienie. Mam nadzieję, że to się jednak nie wydarzy.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 03.10.2011 o godz. 12:48.
|