Kluvi napisał(a):

|
Feniks1983 jak ma on poukładać obronę jak wywieracie na niego PRESJĘ dobrej gry wyniku... sami dokładacie do tego cegiełkę, Robert to widzi i pewnie boi się zaryzykować i postawić młodych.. sami do tego doprowadzamy, bo on jedynym nie jest.. wielu trenerów przed nim się bało porządnie postawić na młodych, a Ci co stawiali szybko kończyli kariery na naszej ławce trenerskiej...
|
Przepraszam Cię ale gdzie Ja robię presję na wynik? Poczytaj moje ostatnie wpisy w tym temacie to będziesz wiedział, że nie jestem za zmianą trenera, tylko chodzi mi o co innego.
Pozdrawiam