Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.10.2011, 11:55
Ciężkie czasy dla nas kibiców Wisły
Co naszych asiorów w Warszawie oceniam ich tak (0-10):
Pareiko – 6 - nie zawalił 1 bramki a jedynie nie błysną geniuszem .... nie przestał umieć bronić to coś się mu w głowie popsowalo ...
Jovanović - 6 - wg mnie zagapił się przy 1 bramce - uważam jednak że to jedyny z aktualnych obrońców który powinien grać w Wiśle za parę lat
Jaliens - 4 - nie tak kiepsko jak w czwartek ale najsłabszy w obronie (dlaczego nie grał Bunoza ?)
Chavez - 6 - jego najsłabszą cechą jest gra przy stałych fragmentach gry
Paljić - 6 - chyba najszybszy zawodnik obok Jovanovica w Wiśłe
Sobolewski - 5 - jak zwykle dobrze w odbiorze nijako w ofensywie
Jirsak - 4 - kilka jego podań było za słabych lub niedokładnych i to w sytuacjach obiecujących
Nunez- 5 - niestety potwierdza ze szybkością u niego kiepsko ....
Diaz - za mało grał ale w tych 10 minutach nie był wspomożeniem
Wilk - 5 - pracuje dużo, obniżyłem mu ocenę za strzały z dystansu
Kirm - 6 - najlepszy jego mecz od wielu tygodni - nie znaczy że bardzo dobry
Iliev - 5 - czasem kombinuje niepotrzebnie o jeden zwód za daleko - jego dobra technika nie przekłada sie na skuteczność akcji
Biton - 7 - znów za mało urwań ... on się raczej ustawia w polu karnym niż ucieka obrońcom

Generalna uwaga: zwłaszcza do naszych środkowych pomocników i obrońców:
Podawania piłki nie polega na dokładnym podaniu w miejsce gdzie stoi partner lecz w miejsce gdzie partner może się znaleźć ... zakładając grę do przodu .... Mistrzem wczoraj w takich podaniach zwalniających szybką (potencjalnie) akcje był Jirsak ale niewiele odstają tu Ninez, Wilk i Sobol.

Co do Maskanta:
Nie wiem dlaczego nie zagrał Bunoza (być może jego kostka nie jest jeszcze całkiem wyleczona).
Co do Meczu z Legią nie miał chyba wielkiego pola manewru, więc reszta składu OK. Taktyka też ....
Natomiast polityka kupowania gotowych do gry średniaków po 30-stce powoli bankrutuje.
Trzeba się rozejrzeć za młodymi.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 03.10.2011 o godz. 11:57.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując