Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14874
Stary 03.10.2011, 11:41
Dlatego powinniśmy ściągać ambitnych piłkarzy, np. taki Marcelo, jemu absolutnie nic nie można zarzucić. Chłopak ambitny, chcący się rozwijać i iść do przodu, zawsze podchodził profesjonalnie do treningów i meczy, i nie bredził że Wisła to szczyt jego marzeń.
Nie mówię, że każdy młody piłkarz ma taki charakter.
Cleber był wiekowy a zaangażowania również nie można mu było odmówić.
Jaliens z takim CV to miał być profesor naszej defensywy, jak to wygląda niestety sami widzimy.
Odpowiedz cytując