Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5932
Stary 03.10.2011, 11:14
Kluvi nie zgadzam się z tobą. Do każdego zawodnika należy podchodzić indywidualnie. Na jednego podziałają "zjebki", a na drugiego "głaskanie". W wypowiedziach na konferencjach trener też nie może przeginać z "cukrzeniem", bo piłkarze muszą wiedzieć, kiedy odwalają padakę i kiedy muszą się wziąć do roboty, a coś z tego "cukrzenia" zawsze do nich trafi i niepotrzebnie może zamazać im obraz.

Pozytywne nastawienie jest konieczne, zresztą nie tylko w sporcie, do osiągania sukcesów. Ale przesadny optymizm jest skrzywieniem. Tak jak i skrajny pesymizm. Obie atrybucje mogą prowadzić do oderwania od rzeczywistości.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 03.10.2011 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując