Kluvi napisał(a):

|
silver03 widać że nie grałeś w piłę na wyższym poziomie niż okręgówka, o ile w ogóle grałeś, nawet nie wiesz jak takie słowa dobrze wpływają na ludzi, a zjebanie może jeszcze bardziej dobić, w....ić i spowodować że załatwiłeś sobie piłkarza na trybuny.. oni między sobą w szatni się opierdzielają pewnie, bo tak zawsze jest, trener musi to wyważyć by atmosfery nie zje*ać..
|
Tylko okręgówka, za słabych mamy w Polsce łowców talentów, żebym grał wyżej
