Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5930
Stary 03.10.2011, 11:00
8 kolejek ligowych do rozegrania w tym mecze:

Wisła-Jaga
Łks-Wisła
Wisła-Podbeskidzie
Cracovia-Wisła
Wisła-Górnik
Śląsk-Wisła
Wisła-Widzew
Wisła-Polonia

Jak widać można ładnie zapunktować 6 spotkań do wygrania+trudne derby w których celem zwycięstwo,we Wrocławiu można przegrać jeżeli WKS utrzyma forme.

Do tego awans w pucharze polski+honorowe punkty w LE .

Jeżeli osiągniemy te cele absolutnie w naszym zasięgu to Maaskanta zostawić niech wypełni kontrakt i obroni tytuł,jeżeli mimo tytułu nie będzie nadal stylu to rozstać się w zgodzie.
Odpowiedz cytując