wonski_eNHa napisał(a):

|
Pareiko zawalił pierwszą bramkę? Gość wybronił strzał piętą Ljuboji, a że Borsuk był w pozycji stojącej, a bramkarz na ziemi to szybciej zareagował... gdzie w tej sytuacji był Jaliens, Chavez? Sobol strasznie słabo zagrał, może sobie odpocznie na ławce w najbliższych meczach i porządnie wyleczy achillesa.
|
Nie to, że winię go za tą bramkę, ale obejrzyj jeszcze raz tego gola. Przy strzale piętą, to nie Pareiko obronił, tylko Serb trafił w swoją nogę.
Trzymajmy się faktów.