Oldpara napisał(a):

Oldpara lubię Twoje wpisy ale tym razem nie rozumiem skąd takie podjeście do tematu? Kolega Kibic1906 dobrze się Ciebie zapytał o to gdzie Ty widzisz tą zespołowość? Granie między Sobolem (jak jeszcze był na boisku) i obroną lub bramkarzem? Czy może wypady grajków do Bonarki lub do klubów disco (tu może jakiś style jest

)? Stylu nie mamy za grosz. Jak wypadł Melikson i Małecki to nawet nie mamy nikogo, kto by umiał podciągnąć piłkę do przodu i Ją rozegrać. Nie mówię, że Robert ma łatwo i zdaje sobię sprawę, że pieniędzy też nie było na odpowiednie wzmocnienia, ale uważam, że obronę można było lepiej poukładać i sprowadzić lepszych graczy i wtedy też można było lepiej poustawiać taktycznie zespoł i nadać mu jakość.