Wyświetl pojedynczy post
andrzejzb
Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 03.10.2011, 10:42
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Nie dość, że w politycznym pierd,olisz głupoty to jeszcze w piłkarskim. Powiedz mi z łaski swojej co wczoraj Sergiej zawalił? Nie mam pojęcia skąd taka nagonka na naszego bramkarza.
Ale Jaliens JEST bez formy tak samo jak u nas Vrdoljak którego nie wiem po co Skorża wystawia. Tyle że Jaliens gra na nieco bardziej newralgicznej pozycji, Vrdoljaka da się zaasekurować, gra daleko od bramki.
Derby Warszawy tylko na Służewcu
Odpowiedz cytując