Karamazow napisał(a):

|
Nie dość, że w politycznym pierd,olisz głupoty to jeszcze w piłkarskim. Powiedz mi z łaski swojej co wczoraj Sergiej zawalił? Nie mam pojęcia skąd taka nagonka na naszego bramkarza.
|
Ale Jaliens JEST bez formy tak samo jak u nas Vrdoljak którego nie wiem po co Skorża wystawia. Tyle że Jaliens gra na nieco bardziej newralgicznej pozycji, Vrdoljaka da się zaasekurować, gra daleko od bramki.