Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5924
Stary 03.10.2011, 10:27
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Skorża w zeszłym roku dostał od Wisły Maskaanta 0:4 i też większosć frustratów w Warszawie chciała go zwalniać, linczować i wieszać. Skończyło sie na Pucharze Polski, Brązowym medalu MP i pokonaniu Turków, Spartaka i Hapoelu w pucharach. A teraz pokonaniem Wisły.

Tylko stabilizacja może nam pomóc, a nie typowo Polskie wywalanie trenera i zawodników po co drugiej porażce.

Wszyscy sie śmieją z Wojciechowskiego, a co drugi na tym forum to bieda-Wojciechowski tylko bez kasy i bez butów, za to z gębą pełną frazesów i jadu.

Maaskant daje radę. Drużyna grała dobrze zespołowo - lepiej niż Legia, tylko nie miała pary z przodu (brak Małeckiego, Genkova i Meliksona) i popełniała indywidualne błędy w obronie (tak, Jaliens to dno dna). Legia miała indywidualności - Luboję, Rybusa, Radovica, Żewłakowa - których w Wiśle zabrakło. Oni zrobili różnice.

Bardzo dobrze, ze Maskaant motywuje swoich graczy mówiąc, że zagrali dobry mecz. Bardzo dobrze że nie skacze im po głowie i nie pluje jadem. Buduje dobrą atmosferę, i to zaprocentuje w przyszłości.

A wam, malkontenci i frustraci, jak się nie podoba ten styl prowadzenia drużyny, to - parafrazujac Małeckiego - droga wolna - zawsze możecie pokibicować Wojciechowskiemu w Polonii

Maskaant cudotwórcą nie jest, ale ma moje pełne poparcie.
chłopie Ty chyba inny mecz oglądałeś - my nie gramy w ogóle zespołowo , chyba że poprzez to rozumiesz podawanie piłki na boki i do tyłua później bezsensowne wybijanie jej do przodu.Nie mamy ŻADNEGO stylu , a Maaskant - jasne , niech się ciągle po dupach klepią i udają że jest ok.Zero presji , luz.Przecież za 2 tyg wygramy 1-0 z Jagą po bramce w 88min Bitona i już będzie wszystko w porządku. Otóż nie - w Krakowie nie wystarczy wygrywać (z czym obecnie mamy nie lada problem) ,w Krakowie trzeba grać atrakcyjnie! Para , zastanów sie nad tym co piszesz - według Ciebie jak ktoś krytykuje to co wyrabiają kopacze to nie robi tego dla dobra Wisły , nie chce lepiej?zastanów się..
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując