Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 03.10.2011, 09:46
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Maaskant sam sobie zalozyl pętle na szyje w tym meczu wystawiajac Pareike i Jaliensa. Po meczu z Twente i wczesniejszych ,mogl sie zastanowic czy dobre jest wstawianie dwoch pilkarzy do skladu ktorzy sa na ten chwile (a w przypadku Jaliensa chyba cały czas) słabi i bez formy.Żenada
Nie dość, że w politycznym pierd,olisz głupoty to jeszcze w piłkarskim. Powiedz mi z łaski swojej co wczoraj Sergiej zawalił? Nie mam pojęcia skąd taka nagonka na naszego bramkarza.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując