Tisu napisał(a):

Chyba za bardzo byliśmy zaślepieni Maaskantem i tą całą Holandią.Teraz wyszło czarno na białym , że po prostu Maaskant jest przeciętnym trenerem.Nie jest taki słaby , ale nie jest też na tyle dobry żeby wprowadzić Wisłę do europy.
|
Wlasnie. Moze warto tak zdroworozsadkowo podejsc do tematu. A nie czarno-bialo. Albo potepianie go w czambul albo robienie z niego boga i usprawiedliwianie kazdym mozliwym czynnikiem w kosmosie.