Jestem zdania ,że Czekaj by zagrał lepiej niż Jaliens... Bo On jakby ubrał koszulkę Wisły to by wiedział za co wypluwa flaki na boisku

Nie ma co jechać po Maaskancie ,bo i tak zrobił naprawdę dobra pracę tutaj z niczego mistrzostwo i prawie awans do LM ( bolą tylko jego głupie wypowiedzi - że nie graliśmy źle itp itd ),ale potrzebne są porządne wzmocnienia i chodzi tu głównie o polaków! Zmiana taktyki też by się przydała 4-4-2 ? Fakt ucierpiała by na tym pomoc ,ale mam nadzieje ,że wtedy ruszyło by coś ofensywnie...Nie wyobrażam sobie tego ,że Maaskant nie wystawi w następnym meczu takiej obrony : Jovanović - Chavez - Bunoza - Paljić ! Mam nadzieje ,że ta przerwa zrobi dobrze i obudza się wreszcie.