Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14870
Stary 02.10.2011, 23:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja to wszystko rozumiem, tylko trzeba sobie uczciwie powiedzieć - obecnie przy takiej polityce osiągnęliśmy maksimum możliwości. Czarowanie, że mamy w lidze najlepszych piłkarzy nic tu nie pomoże - Legia i Polonia finansowo nas odstawiają. Za jakiś czas pójdą za tym wyniki sportowe.
Powiem więcej. Obawiam się, że jeżeli Bogusław Cupiał nie poczuje tej samej pasji i optymizmu, co na początku przygody z Wisłą i nie poprze tego działaniami oraz kasą, marginalizacja Wisły będzie nieunikniona.
Odpowiedz cytując