wolfy napisał(a):

|
Ja to wszystko rozumiem, tylko trzeba sobie uczciwie powiedzieć - obecnie przy takiej polityce osiągnęliśmy maksimum możliwości. Czarowanie, że mamy w lidze najlepszych piłkarzy nic tu nie pomoże - Legia i Polonia finansowo nas odstawiają. Za jakiś czas pójdą za tym wyniki sportowe.
|
Powiem więcej. Obawiam się, że jeżeli Bogusław Cupiał nie poczuje tej samej pasji i optymizmu, co na początku przygody z Wisłą i nie poprze tego działaniami oraz kasą, marginalizacja Wisły będzie nieunikniona.