Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16912
Stary 02.10.2011, 23:27
Ja do wynikow duzej wagi nie przywiazuje, takze sie nie podpalam juz w trakcie meczu (jak czesc osob) jak stracimy na 1:0 gola, ze juz koniec swiata, mecz przegrany a Mistrzostwo to juz w ogole hehe. Zycie pokazuje, ze liga to nie 1,2 czy 10 meczow tylko cale 30 i dopoki nie ma rozegranych powiedzmy 20 kolejek to nie ma co wyrokowac jaki bedzie uklad tabeli i kto wypada z walki o tytul, spadek. Ale abstrahujac od tego wydaje mi, sie ze dziennikarz to powinna byc jednak nieco bardzien obiektywna osoba, bardziej profesjonalna niz anonimowy, zwykly kibic, ktory ekspertem od pilki nie musi byc (raczej wiekszosc z nas to takie eksperci-samouki ). A w Polsce dziennikarz to cep, ktory teraz do Skorzy nic nie ma, a moze nawet go z checia pochwali a jak przegra mecz znowu ze slabym rywalem to sie obudzi dziennikarz i zacznie wywalac Skorze. To sa takie choragiewki jebane, bez stalych pogladow. Jak jechali po Macku to powinni jechac dalej bo Legia wygrala z zydami, fartem, moze to byl jakis przeblysk zeslany z niebios i z Wisla, ktora slabo dzis grala, byla rozbita po Holandii. Wiec co sie zmienilo przez te 2 mecze? Skorza taki super sie stał bo co?

Nic nie mam do Skorzy, szanuje go. Tylko chodzi o tych pojebanych pismakow. Na mysl o Maaskancie czy Beenhhakerze tez sie spuszczali po zwyciestwach. Przyszly gorsze czasy i nagle Ci wielcy trenerzy z zagranicy sa w ich oczach cieciami jeszcze gorszymi niz trenerzy Polacy hehehe
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując