Tisu napisał(a):

|
Lamey , Jaeliens i cała reszta nie do końca jest za darmo , bo płacimy im grube kontrakty.Zamiast płacić im te 300 tysięcy Euro za kontrakt lepiej kupić młodego gracza z polskiej ligi i wytrenować.Taki Czarek Wilk , powoli bo powoli ale się rozwija ,za rok dwa może być klasowym graczem , a gdzie wtedy będą Jaeliens i Lamey ?.Tak trzeba budowac drużynę , Żuraw Baszczu , Franek jak do nas przychodzili tez nie byli jakimiś mega gwiazdami a jak ładnie potem się rozwinęli.
|
Nie w klubie Bogusława Cupiała. Czy tak trudno zrozumieć, że właściciel nie chce czekać. Chce tu i teraz. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, co stanie, jeśli w następnym sezonie jego kaprys nie zostanie spełniony.
Czasy Franka, Żurawia i Baszcza to przeszłość. Dzisiaj utalentowani zawodnicy, których jest jak na lekarstwo, mają do wyboru więcej klubów niż wtedy, w dodatku takie, w których mogą zarobić lepiej niż w Wiśle.