bomber85 napisał(a):

|
Niestety Maaskant jest zadufany w sobie. Sprawa Genkova, na którego stawiał bo tak powiedział i tyle. Gdyby nie kontuzja bułgara dudu pewnie siedziałby na ławie. Iliev jest spokojny i nie pyskuje trenerowi dlatego maaskant nie boi sie go zdjąć lub posadzic na ławie. Bezsensowne zmiany, Robert nie ma kompletnie do tego nosa. Totalne przegięcie było juz z twente gdzie zmienia Iliewa za palicia i jirsaka za wilka... widać bylo ze druzyna przestała wtedy grać. Sprawa krótkich rogów po których są zaje**ste kontry. Moim zdaniem powinien trenować drużynę przynajmniej do wiosny, ale jeśli nie pokaże trochę rozwagi i nie zacznie przyznawać się do porażki choćby na konferencji prasowej to...
|
To Maaskant jest trenerem i to jego oceniają za wyniki, ale nie po 9 kolejkach, tylko przynajmniej zakończeniu rundy, a najlepiej sezonu. Taki typ jak Genkov bardziej mu odpowiada i to należy uszanować. Biton na razie jest bardzo skuteczny, ale poczekajmy z ostatecznymi ocenami.
Istnieje jeszcze dodatkowy aspekt tej sprawy, Genkov jest nasz na 3.5 roku, a Biton najprawdopodobniej tu nie zostanie, jeśli słowa o sumie odstępnego są prawdziwe.