Wyświetl pojedynczy post
bomber85
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5905
Stary 02.10.2011, 23:03
Niestety Maaskant jest zadufany w sobie. Sprawa Genkova, na którego stawiał bo tak powiedział i tyle. Gdyby nie kontuzja bułgara dudu pewnie siedziałby na ławie. Iliev jest spokojny i nie pyskuje trenerowi dlatego maaskant nie boi sie go zdjąć lub posadzic na ławie. Bezsensowne zmiany, Robert nie ma kompletnie do tego nosa. Totalne przegięcie było juz z twente gdzie zmienia Iliewa za palicia i jirsaka za wilka... widać bylo ze druzyna przestała wtedy grać. Sprawa krótkich rogów po których są zaje**ste kontry. Moim zdaniem powinien trenować drużynę przynajmniej do wiosny, ale jeśli nie pokaże trochę rozwagi i nie zacznie przyznawać się do porażki choćby na konferencji prasowej to...
Odpowiedz cytując