|
^^ Ci fantastyczni redaktorzy też nie widzą, że Valxx z Basałajem zatrudnili koordynatora odpowiedzialnego za rozbudowę/reorganizację szkolenia dzieciaków w klubie... niby jeszcze nie budujemy boisk treningowych, ale też w miejscu nie stoimy.
Maaskant jest b.dobrym trenerem i nie ma sensu go zwalniać. Drużyna potrzebuje wzmocnień, sztab szkoleniowy też wymaga rozbudowy.
Staszek, jak rada nadzorcza pozwoli... ściągnie brakujące ogniwa do klubu, wykupi z Bogusiem C. Dudu i znów będziemy się bić o mistrza ze Śląskiem i Legią.
Step by step.
|