wolfy napisał(a):

ALE MY BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ NAPASTNIKÓW, JEŚLI ODEJDZIE BITON! .... nam to da jak kupimy przeciętnego bramkarza i dwóch średnich obrońców, jeśli nie będzie komu bramek strzelać...
To jest właśnie paranoja - zbieramy co akurat jest, zamiast kupować co potrzebujemy. Budowa drużyny jak sam s....ysyn! A potem wielkie zdziwienie, że mamy w składzie zaburzone proporcje między formacjami i śmietnik.
|
Wolfy nie piszę o tym czego nam trzeba, a rzeczywistości, głównie finansowej. W idealnym świecie powinniśmy zostawić Bitona i dokupić jeszcze jednego napastnika, 2 środkowych pomocników, 2 lewych obrońców, przynajmniej jednego bardzo dobrego środkowego obrońcę, przynajmniej 1 prawego obrońcę oraz kogoś kto zastąpi Małego i najlepiej Kirma. Czyli razem 10 zawodników. To nierealne w sytuacji, gdy Stan ma w portfelu 50 PLN.
Skoro więc już jesteśmy w rzeczywistym świecie i wiemy jak ciężko przychodzi nam wydawanie pieniędzy, czeka nas najprawdopodobniej przyszłość z Genkovem, który jest nasz na całe 3.5 roku i być może Delevem, którego temat powraca z zadziwiającą regularnością we wszystkich plotkach transferowych ostatnich miesięcy.