Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5894
Stary 02.10.2011, 22:00
Zażyjcie sobie melisę, albo zapalcie zioło i przestańcie na początku rundy zwalniac dobrego trenera.
Spodziewałem się po dzisieszym meczu kolejnego najazdu na osobe trenera i nie zawiodłem się.
Przeraziło mnie jednak wymienianie jako potencjalnie lepszych od Maaskanta takich tuzów futbolu jak Ojrzyński czy Kulawik.
Na poczatku trochę mnie to zdenerwowało.
Teraz czytam wasze posty i mam niezły masaz żołądka.
Mam nadzieję, że w klubie pracuja ludzie, ktorzy mają poziom inteligencj wyższy niż średnia na tym forum.
Maaskant miał rację: naprawde, jak na ten skład i Jaliensa w skladzie to zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie.
Legia spięła się, postawiła twarde warunki, miała w składzie Jaliensa i strzeliła dwie bramki po naszych stratach piłki, ktore nie powinny się zdarzyc, a jesli nawet to za kazdym razem akcje powinny ostac skasowane najdalej przez dwóch środkowych obrońców.
Dzisiaj Legia cieszy sie z wyniku, ale to my będziemy cieszyli się z mistrzostwa i z postepów naszej drużyny.
Tylko bez nerwowych ruchów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując