Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14867
Stary 02.10.2011, 21:55
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Pisząc o 2-3 solidnych zawodnikach nie miałem na myśli napastników.
ALE MY BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ NAPASTNIKÓW, JEŚLI ODEJDZIE BITON! .... nam to da jak kupimy przeciętnego bramkarza i dwóch średnich obrońców, jeśli nie będzie komu bramek strzelać...

To jest właśnie paranoja - zbieramy co akurat jest, zamiast kupować co potrzebujemy. Budowa drużyny jak sam s....ysyn! A potem wielkie zdziwienie, że mamy w składzie zaburzone proporcje między formacjami i śmietnik.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2011 o godz. 21:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując