Kurz napisał(a):

|
Pisząc o 2-3 solidnych zawodnikach nie miałem na myśli napastników.
|
ALE MY BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ NAPASTNIKÓW, JEŚLI ODEJDZIE BITON! .... nam to da jak kupimy przeciętnego bramkarza i dwóch średnich obrońców, jeśli nie będzie komu bramek strzelać...
To jest właśnie paranoja - zbieramy co akurat jest, zamiast kupować co potrzebujemy. Budowa drużyny jak sam s....ysyn! A potem wielkie zdziwienie, że mamy w składzie zaburzone proporcje między formacjami i śmietnik.