Ogryzek napisał(a):

Ale to chyba na receptę. Sugerujesz wizytę u lekarza specjalisty od nerwów koledze? (psychiatra)
(żona jest po farmacji to mi właśnie powiedziała co to za lek)
Mnie też w....ia pierdzenie Roberta chociaż wolę żeby został. I żadnych xanaxów nie potrzebuję
Tak że nie dziw się koledze Galonkowi.
|
Spokojnie może przepisać go internista

.