wolfy napisał(a):

Za Rudnieva sporo zapłacili. Lewandowski to jest piłkarz na zasadzie Błaszczykowskiego.
A teraz tak na serio - jakieś przykłady?
|
Pisząc o 2-3 solidnych zawodnikach nie miałem na myśli napastników. Możemy kupić 2 piłkarzy za 800 tys na inne pozycje lub 3 po 500 tys (to oczywiście fantastyka, bo nie wiem czy w ogóle chcemy coś wydawać). Biton nie wchodzi w grę, bo w całej historii klubu nie wydarzyło się nic, co pozwoliłoby wierzyć w to, ze tyle za kogoś zapłacimy. Poza tym poczekajmy jeszcze z jego ocenami.