moce napisał(a):

|
tak z ciekawosci Galonek co bys chcial uslyszec na tej konferencji od Maaskanta ?
|
"Przegraliśmy! Jesteśmy chujowi! Jesteśmy najgorsi w lidze!
Trzeba z tym skończyć!
Na następny trening wniosę do szatni piecyk gazowy i odkręcę kurki!!1111111"
Niestety, zdanie: "Wypada tylko przeprosić kibiców" jest już opatentowane.
I jak tu nie zgodzić się z Winstonem Churchilem?