Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5892
Stary 02.10.2011, 21:50
moce napisał(a):Wyświetl post
tak z ciekawosci Galonek co bys chcial uslyszec na tej konferencji od Maaskanta ?
"Przegraliśmy! Jesteśmy chujowi! Jesteśmy najgorsi w lidze!
Trzeba z tym skończyć!
Na następny trening wniosę do szatni piecyk gazowy i odkręcę kurki!!1111111"

Niestety, zdanie: "Wypada tylko przeprosić kibiców" jest już opatentowane.


I jak tu nie zgodzić się z Winstonem Churchilem?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując