Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 02.10.2011, 21:41
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Ta bramka na 2:0 to jakaś parodia. Jak można tak kryć zawodnika? Kto w ogóle krył Gola i potem położył się na murawie?
Wina leży po stronie całej obrony i złego ustawienia, a zawodnikiem który źle się ustawił przy golu był Wilk


http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...Gol__2_0_.html


Tu najlepiej widać jak zawodnicy byli poustawiani , poszła kontra 5 Legionistów na 4 Wiślaków:

Zabawiłem się w Gmocha:




Zawodnicy oznaczeni numerkami:
1) Jovanović - do niego nie można mieć pretensji, krył swoją prawą stronę należycie.
2) Kew Jaliens - tutaj wyraźnie cofnięty, po chwili doskoczył do Rybusa, aczkolwiek było już za późno , gdyż ten idealnie posłał prostopadłą piłkę do Gola.
3) Cezary Wilk - to on miał wspomagać obronę, ale mowa była o wspomaganiu obrony a nie robieniu za obrońce? Wyraźnie nie nadążył za Golem i był po złej stronie tego zawodnika.
4) Osman Chávez - środkowy obrońca, który z braku Paljića musiał zejść na bok obrony, co więcej musiał kryć dwójkę Legionistów gdyż Dragan zapędził się do ataku i nie zdążył wrócić.


Zaznaczyłem również Jirsaka i Núñez'a którzy błąkają się gdzieś bez pomysłu zamiast przykryć Rybusa. Rybus miał z 20 metrów wolnej przestrzeni, przez nikogo nie kryty , mógł zrobić z piłką cokolwiek mu się podobało.



Tak więc trudno jednoznacznie stwierdzić kto zawalił bramkę, jedynym obrońcą który nie popełnił błędu był Marco J.
Odpowiedz cytując