|
przeciez widac czarno na bialym ze cala defensywa Wisly to parodia zwolnienie Maaskanta to ucieczka od problemu a nie likwidowanie go zaden trener nie poradzi sobie z emerytami z obrony kazdy kto dostal by stanowisko po Roberie zazadal by konkretnych transferow majac solidna obrone mecz z Legia zakonczyl by sie remisem do tego majac Malego i Meliksa do dyspozycji dal bym 70% na zwyciestwo Wisly a co do slodkiego pierdzenia na konferencji nie wiem jak wypowiadaja sie inni trenerzy Holenderscy ale ci ktorzy pracowali w Polsce pierdziela od rzeczy moze taka ich mentalnosc ale chyba nikt na tym forum nie wierzy w to ze Maaskant nie widzi tego co sie dzieje i gdzie sa slabe punkty
Ostatnio edytowane przez flamengista : 02.10.2011 o godz. 22:28.
 "W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi" 
Jan Tomaszewski
|