|
Mam nadzieję, że nikt nie postanowi zmienić trenera, uznając, że to główny problem Wisły i że takiej "proste" rozwiązanie da kolejne MP i awans do LM. Stracimy w ten sposób tylko czas, pieniądze i za pół roku będziemy w tym samym miejscu, albo jeszcze gorszym.
|