Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5881
Stary 02.10.2011, 21:20
Mam nadzieję, że nikt nie postanowi zmienić trenera, uznając, że to główny problem Wisły i że takiej "proste" rozwiązanie da kolejne MP i awans do LM. Stracimy w ten sposób tylko czas, pieniądze i za pół roku będziemy w tym samym miejscu, albo jeszcze gorszym.
Odpowiedz cytując