Wyświetl pojedynczy post
SzEjKeR
Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 02.10.2011, 21:16
Ja jestem zdania że Maaskant nie jest trenerem dla Wisły, może i ma pomysł, myśl szkoleniową, talent?! ale nie można budować zespołu na samych obcokrajowcach drugiej kategorii, nas nie stać na trenera dopiero uczącego sie fachu, ktoś może powiedzieć ze Cupiał poskąpił na transfery ale kurdwa Sobiech był do sciągnięcia za milion euro bodajże a pensje zapewne miałby mniejszą niż patałach Jaliens, potem po Piecha można by było się zgłosić i ot napad zajebisty by był i sami Polacy, Dać szanse Czekajowi i Brudowi też Kurto. Wole poświęcić 2 lata budowę sensownej drużyny niż ściągać szrot z zagranicy na teraz.
Odpowiedz cytując