Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Zbyt słabym materiałem piłkarskim dysponujemy?
To jakim dysponuje Lechia ze przyjezdza na R22 i nas leje? jakim materiałem dysponuje Zagłębie czy Ruch ze przyjezdza do Krakowa i gra jak równy z równym? jakim Widzew, Polonia, Korona że ich nie możemy pokonać?
|
Mistrzu - popatrz sobie na wyniki Legii w lidze.
A jeżeli nie rozumiesz, ze czasem lepsza drużyna przegrywa ze słabszą to znaczy, że powinieneś zostawić futbol i zająć się bierkami.
MatMario napisał(a):

|
To nie są wymysły. Jedno potwierdzam organoleptycznie, o drugimi piszą nie tylko gazety ale i inne osoby.
|
Nie rozumiesz chyba czegoś. Trenera rozlicza się nie z wypowiedzi, tylko wyników. Jak Cię próby trzymania dobrej twarzy do złych wyników wkurzają, to: nie słuchaj - nie oglądaj - nie czytaj. To jest sposób Holendra na zachowanie dobrej atmosfery. Że zbiera na siebie wściekłość lemingów i prasy? Może o to chodzi? Może - jak Mourihnio - chce odsunąć zespół od krytyki?
Tymi piłkarzami będziemy grali do końca rundy. Nie wierzę też w kasę na o wiele lepszych. Wnioski pozostawiam Tobie.
Co do sadzania Jaliensa - Bunoza dał dupy z Flotą. Faktycznie, zajebisty prognostyk przed wystawianiem go z Twente albo Legią...