Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: K-ów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14860
Stary 02.10.2011, 21:16
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Ty nie zrozumiałeś. Jemu chodzi o różnicę wpływu kasy za Marcelo i kasy wydanej na Bunozę.
wiem o co mu chodziło... Marcelo przyszedł za (pół-) darmo a Gordan za kilkaset tys. Euro, z Marcelo nam się udało bo się genialnie rozwinął, Gordan się tak nie zapowiada... czego się spodziewałeś, że wydamy na kolejnego obrońce tyle ile dostaliśmy za poprzedniego? Ligi o lata świetlne mocniejsze od naszej "żyją" z transferów a dla Nas to jedyna szansa na rozwój (no chyba że zgłosi się do nas znudzony szejk z Kataru i wtedy cały mój post staje się nieaktualny)
Odpowiedz cytując