Fiti napisał(a):

|
Ty nie zrozumiałeś. Jemu chodzi o różnicę wpływu kasy za Marcelo i kasy wydanej na Bunozę.
|
wiem o co mu chodziło... Marcelo przyszedł za (pół-) darmo a Gordan za kilkaset tys. Euro, z Marcelo nam się udało bo się genialnie rozwinął, Gordan się tak nie zapowiada... czego się spodziewałeś, że wydamy na kolejnego obrońce tyle ile dostaliśmy za poprzedniego? Ligi o lata świetlne mocniejsze od naszej "żyją" z transferów a dla Nas to jedyna szansa na rozwój (no chyba że zgłosi się do nas znudzony szejk z Kataru i wtedy cały mój post staje się nieaktualny

)