westersyl napisał(a):

Bo to jest problem nasz wszystkich, przychodzi okienko, euforia po każdym transferze, a to że nie mamy boisk to nawet nikt o tym nie piśnie, że są transfery idziemy na mistrza itp.
Zachwycamy się byle kim.
Nie wiem czy dałoby się wybudować boisko za roczne zarobki takiego Jaliensa.
|
Wiesz przecież, że wszyscy w klubie zdają sobie sprawę z tego problemu. I z jakiegoś powodu nic nie robią. Niestety, mam wrażenie, że wszystko kręci się wokół problemu zabawienia "sułtana" lub uniknięcia jego gniewu. Trzeba pamiętać, że Pan i Władca może się w każdej chwili zniechęcić i zrezygnować z inwestowania w klub, więc działania są doraźne. Ta zabawa trwa od lat, zmieniają się doradcy, zaufani, "ścinani" są trenerzy itp. I tak bez końca. W tej samej, dziwnej, cyklicznej grze.
westersyl napisał(a):

|
Powiem szczerze jak słucha się Basałaja to też krew człowieka czasami zalewa. "Awans do Lm ułatwi nam zbudowanie bazy" Przecież to powinno być na odwrót, ZBUDOWANIE BAZY POWINNO NAM UŁATWIĆ AWANS DO LM.
|
Nie obwiniałbym Basałaja. Po prostu wie co mówi i w jakich realiach finansowych działa. I jeśli jego doraźny plan zawiedzie, wkrótce może zostać następną ofiarą.