Jarromiro napisał(a):

|
Jedyna szansa jutro złotousty out. I następca ma dwa tygodnie czasu ma poskładanie wszystkiego do kupy. Najlepiej Kulawik bo jest wewnątrz klubu. Gramy gorzej niż przed przyjściem Maaskanta
|
....a, Kulawik...
Próbowałbyś chociaż być poważny.