Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14858
Stary 02.10.2011, 21:09
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jeśli tyle kosztuje, na pewno go nie wykupimy. Nie ma o czym mówić. Tym bardziej, że za tyle można sprowadzić 2-3 solidnych zawodników.
Nie. Za takie pieniądze możemy kupić maks trzech zawodników, z których przy farcie sprawdzi się maks jeden. Przy czym żaden z tych zawodników nie będzie bramkostrzelnym napastnikiem, ponieważ tacy zawsze są drodzy.

Podajcie jeden przykład sprowadzonego za grosze, regularnie strzelającego bramki u nas napastnika. Bo na razie widzę, że niektórzy żyją w świecie fantazji.


W Holandii nie muszą zastępować każdego sprzedanego (za naprawdę duże pieniądze) zawodnika, bo mają świetne szkolenie. My nie mamy nawet porządnego boiska treningowego. Na to też nie ma pieniędzy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.10.2011 o godz. 21:35.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując