Kurz napisał(a):

|
Jeśli tyle kosztuje, na pewno go nie wykupimy. Nie ma o czym mówić. Tym bardziej, że za tyle można sprowadzić 2-3 solidnych zawodników.
|
Nie. Za takie pieniądze możemy kupić maks trzech zawodników, z których przy farcie sprawdzi się maks jeden. Przy czym żaden z tych zawodników nie będzie bramkostrzelnym napastnikiem, ponieważ tacy zawsze są drodzy.
Podajcie jeden przykład sprowadzonego za grosze, regularnie strzelającego bramki u nas napastnika. Bo na razie widzę, że niektórzy żyją w świecie fantazji.
W Holandii nie muszą zastępować każdego sprzedanego (za naprawdę duże pieniądze) zawodnika, bo mają świetne szkolenie. My nie mamy nawet porządnego boiska treningowego. Na to też nie ma pieniędzy.