Piotson napisał(a):

Ta, 3 solidnych zawodników.
Tylko, że zapominacie doliczyć pensje tych 3 zawodników czyli kolejny 1 mln Euro.
|
O niczym nie zapomniałem

. Potencjalnie możemy się rozstać z 8 czy 9 piłkarzami. Trochę kasy się zwolni. Gdyby udało się pozbyć jeszcze Garguły, którego trener zupełnie nie widzi w składzie, uzbierałaby się solidna sumka na pensje nowych piłkarzy.
Abstrahując od ich wynagrodzeń, oczywiście nie wierzę, że wydamy 1.6 mln EUR nie tylko na Bitona, ale cały zaciąg w letnim okienku transferowym. Obym się jednak mylił.