Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14857
Stary 02.10.2011, 21:07
Piotson napisał(a):Wyświetl post
Ta, 3 solidnych zawodników.

Tylko, że zapominacie doliczyć pensje tych 3 zawodników czyli kolejny 1 mln Euro.
O niczym nie zapomniałem . Potencjalnie możemy się rozstać z 8 czy 9 piłkarzami. Trochę kasy się zwolni. Gdyby udało się pozbyć jeszcze Garguły, którego trener zupełnie nie widzi w składzie, uzbierałaby się solidna sumka na pensje nowych piłkarzy.

Abstrahując od ich wynagrodzeń, oczywiście nie wierzę, że wydamy 1.6 mln EUR nie tylko na Bitona, ale cały zaciąg w letnim okienku transferowym. Obym się jednak mylił.
Odpowiedz cytując