|
Moim zdaniem powinno dojść do zmiany właściciela - problemem jest to czy to jest w ogóle możliwe na obecną chwilę z drugiej strony jak nie teraz to kiedy, gdy będziemy już na dnie nikt nie zechce zainwestować w ten klub. Obecnie Wisła ma przynajmniej markę w Polsce - uważam, że znalazłoby się kilku ludzi mogących wejść w ten klub na zdrowych zasadach.
|