Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14855
Stary 02.10.2011, 21:02
Mam pytanie. Czy nasz gwiazdy nadal się uczą języka polskiego czy zagrywka z zeszłego sezonu z tymi naukami to była czysto PR-owska zagrywka?

Pozdrowienia dla Tomka Jirsaka.
Odpowiedz cytując