Aldek napisał(a):

Jedyna szansa to zmiana ustawienia spróbować z 4-4-2 i grać ofensywnie I NIE SŁUCHAĆ EKSPERTÓW KTÓRZY TWIERDZĄ,ŻE TAK JUŻ SIĘ NIE GRA.
Pareiko Paljic Chavez Bunoza Jovanovic
Melikson Sobolewski Jirsak Iliev
Biton Genkov
|
Jasne, bo im więcej napastników tym więcej bramek.
Zagrajmy od razu tak jak się grało sto lat temu, czyli odwróconą piramidą. Wtedy powieziemy wszystkich kilkunastoma bramkami.
Mecz przegraliśmy przez kiepską grę obronną i braki w linii pomocy i to w tym elemencie niezbędne są zmiany. Jirsak, Jaliens, Garguła i Bunoza niestety nie nadają się do gry w Wiśle. W zimowym okienku musimy poszukać zmienników na ich miejsce.