Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5870
Stary 02.10.2011, 20:57
Aldek napisał(a):Wyświetl post
Jedyna szansa to zmiana ustawienia spróbować z 4-4-2 i grać ofensywnie I NIE SŁUCHAĆ EKSPERTÓW KTÓRZY TWIERDZĄ,ŻE TAK JUŻ SIĘ NIE GRA.

Pareiko Paljic Chavez Bunoza Jovanovic
Melikson Sobolewski Jirsak Iliev
Biton Genkov
Jasne, bo im więcej napastników tym więcej bramek.

Zagrajmy od razu tak jak się grało sto lat temu, czyli odwróconą piramidą. Wtedy powieziemy wszystkich kilkunastoma bramkami.

Mecz przegraliśmy przez kiepską grę obronną i braki w linii pomocy i to w tym elemencie niezbędne są zmiany. Jirsak, Jaliens, Garguła i Bunoza niestety nie nadają się do gry w Wiśle. W zimowym okienku musimy poszukać zmienników na ich miejsce.
Ostatnio edytowane przez snyrting : 02.10.2011 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując