Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 02.10.2011, 20:51
o rany, ale sie placzki wywalily na forum znowu.sprawa jest prosta, bedzie kasa na transfery bedzie druzyna, nie bedzie kasy na transfery bedzie Lamey.co Wy sobie myslicie, ze Stan majac kase wzialby Lamey'a- proste, ze nie.wzial to co bylo najlepsze za darmo.Cupial jak zawsze na skroty chce wejsc do LM.to co Holendrzy w zaistnialej sytuacji osiagneli to jak dla mnie i tak nadstan.to nie wina Maaskanta, ze ma takich pilkarzy jak Kirm, Jirsak, itd.jak dla mnie to budowa druzyny trwa i nie ma co panikowac, ale podkreslam, albo mamy zaplanowane w budzecie na transfery min. 2mln euro albo mamy co mamy i nie placzemy.pozdro
Odpowiedz cytując