Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 02.10.2011, 20:50
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardiej martwi inna statystyka. 9 kolejka i mamy 9 goli strzelonych. Co to ma być? Żarty jakieś? Rundew ma 14!!!! A my mamy 9. Gra leży...
Dla mnie to jest nieporozumienie. Stosunek bramek po 9 kolejkach mamy 9:7. Przecież to jakieś jaja, Bełchatów i Podbeskidzie mają tylko o jedną bramkę zdobytą mniej.

Stylu nie mamy żadnego, mecze się ogląda i kibicuje, ale ile na mecz mamy fajnych efektownych akcji? Na palcach jednej ręki można policzyć. Reszta wszystko na stojąco.

Jako Mistrz Polski obecnie nie reprezentujemy niczego dobrego.

Do tego Maaskant na pytanie dlaczego zdobywamy tak mało bramek odpowiada, że powiększyliśmy bramki. Lubię żarty i fajne poczucie humoru ale bez jaj.
Odpowiedz cytując