Ogryzek napisał(a):

Widać Stan popełnił błąd ze go sprowadził i zaproponował mu wysoki kontrakt
Widać Robert popełnił błąd że po raz kolejny zaufał Jaliensowi, zwłaszcza po meczu w Enschede gdzie był najsłabszy
|
Błędy są wkalkulowane w te pracę. Jaliens wydawał się być zbawieniem... a okazał się być średni. Tego nie da się przewidzieć.
Prawdę mówiąc jedyną alternatywą dla Jaliensa jest Bunoza. Gdyby nie to, że po większości meczów był wybierany jednym z najsłabszych graczy Wisły, pewnie grałby dzisiaj. A tak... jest po prostu gówniany.
Wracając do naszych transferów w 2 ostatnich okienkach. Potrzeby były ogromne, w sumie przyszło sporo zawodników, a wydaliśmy 5 groszy. Tak się nie da, więc i tak uważam, że było to mistrzostwo świata.