Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 02.10.2011, 20:39
Magpie napisał(a):Wyświetl post
A ja znowu postawiłem 100 zł na Legie ( ostatnio postawiłem 100 zł na Twente )i kaska wpadła
Co Ty tu jeszcze gnojku robisz - takich banowano po 1 idiotyzmie, jak widać chłopiec sobie dalej hasa - Panowie Moderatorzy co jest?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując