Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 02.10.2011, 20:36
pikey napisał(a):Wyświetl post
Widać ostatnio jest moda, żeby też Meliksonowi przywalić, jak jest okazja.
Sam się prosił. Nie musiał sprzedawać swojej ojczyzny za 270 minut na euro. Poza tym jego kontuzja dziwnie zbiega się z zamieszaniem wokół jego osoby. Albo przypadek albo facet ma strasznie słabą psychę i urlop jest mu niezbędny. Albo jedno i drugie jednocześnie. To dobry piłkarz ale tylko dobry. Gdyby był tak świetny z jakiego się uważa albo jak uważa jego agent/ojciec/etc. to w wieku 26 lat nie grałby w takim klubie jak Wisła.
Ostatnio edytowane przez thechris : 02.10.2011 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując