Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 02.10.2011, 20:24
prawda jest taka, ze gdyby Stan dostalby kase w lecie, to by do nas nie przyszedl Diaz,Lamey itp
tylko lepsi zawodnicy, musial wybierac zawodnikow ktorzy byli na jego liscie 3, 4 itp a nie pierwsi

Odpowiedz cytując