Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5860
Stary 02.10.2011, 20:20
Mam dziwne wrazenie, ze niektorzy zawsze beda tak zaklinac rzeczywistosc aby tylko wybielic Maaskanta. Przegramy z Limanovia to tez bedzie wina budowy druzyny i slabego skladu. Za dwa lata bedziemy tez w trakcie budowy i tez sie beda wszyscy zgrywac. Natomiast jak Wisla wygra to nagle sklad przestanie byc problemem, a bedzie to objaw geniuszu trenera. Mam dziwne wrazenie, ze jakby na jego miejscu byl wasaty Jozek z Koziej Wolki to juz na taczkach wyjezdzalby z Reymonta.

Co do meritum, czyli zmiany trenera, moje zdanie jest niezmienne. Taki ruch nalezy wykonac, ale tylko pod warunkiem, ze Cupial sypnie kasa na kogos lepszego. Warto budowac na kims stabilizacje, ale warto tez aby ta osoba swoim CV dawala nadzieje, ze ta stabilizacja z nia sie oplaci. Bo skoro Maaskant nic w swojej dotychczasowej karierze wielkiego nie osiagnal, rowniez i za 5 lat moze byc w Wisle bez sukcesu.
Ostatnio edytowane przez nesta : 02.10.2011 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując