Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5857
Stary 02.10.2011, 20:18
Po pierwsze ta drużyna coraz bardziej przypomina drużyne rezerw Wisły (wysyp kontuzji).
Nie ma kogo nawet z ławki wstawić ,kto odmieniłby grę w ofensywie,dlatego Ivica nie został zmieniony w 60,Kiro też w 60 do zmiany wg mnie.
Po trzecie w dwóch wyjazdach Poznań Wa-wa 3 punkty brałbym w ciemno, a nawet 2.
Porażka w Holandii była wkalkulowana ,z czym wszyscy pogodziliśmy się wcześniej (no wiadomo,gdzieś tam liczyliśmy na cud)
W tabeli mamy 1 punkt straty do Amiki i chcę aby ten dystans nie zwiększył się np do 5 w grudniu gdy zakończymy LE, wtedy będziemy mogli powiedzieć ,że jesień jest udana ,bo 2-3 wzmocnienia w zimie i walczymy o mistrzostwo.
Odpowiedz cytując