Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 02.10.2011, 20:17
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
To zes pojechal. Rozumiem Kew, Lamey, czy inne .......y z zaciagu, ale najlepszego Meliksona? Nigdy jeszcze nienwidzialem meczu, ktory odpuscil. Gdyby bylo tylko 11 takich.
Widać ostatnio jest moda, żeby też Meliksonowi przywalić, jak jest okazja.

Ale zaraz - czy na pewno jest okazja? Z Twente i Legią Meliksona na boisku nie widziałem...
Odpowiedz cytując