a_r_e_n_a napisał(a):

|
To zes pojechal. Rozumiem Kew, Lamey, czy inne .......y z zaciagu, ale najlepszego Meliksona? Nigdy jeszcze nienwidzialem meczu, ktory odpuscil. Gdyby bylo tylko 11 takich.
|
Widać ostatnio jest moda, żeby też Meliksonowi przywalić, jak jest okazja.
Ale zaraz - czy na pewno jest okazja? Z Twente i Legią Meliksona na boisku nie widziałem...