Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5852
Stary 02.10.2011, 20:14
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie jest klubem do ogrywania młodych. Mamy zdobywać MP. Sam bym wystawił Jaliensa a nie Bunozę, zwłaszcza, że widziałem jak grał z Flotą.

To był mecz z Legią a nie sparing do ogrywania młodych
Ogrywanie mlodych w Wiśle- a raczej jego brak, to temat na osobną z pewnością długa i burzliwą dyskusję.

Po meczu z Twente wystawiłbym Jaliensa do składu tylko wtedy, gdybym był do tego absolutnie zmuszony.
Odpowiedz cytując