ociec Ciemka napisał(a):

Wisła nie jest klubem do ogrywania młodych. Mamy zdobywać MP. Sam bym wystawił Jaliensa a nie Bunozę, zwłaszcza, że widziałem jak grał z Flotą.
To był mecz z Legią a nie sparing do ogrywania młodych
|
Ogrywanie mlodych w Wiśle- a raczej jego brak, to temat na osobną z pewnością długa i burzliwą dyskusję.
Po meczu z Twente wystawiłbym Jaliensa do składu tylko wtedy, gdybym był do tego absolutnie zmuszony.