Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5851
Stary 02.10.2011, 20:13
Ojrzyński - wystarczy mi to, co pokazywał w Zagłębiu Sosnowiec
Kafarski - trener jednego sezonu
Michniewicz - polski "Mou", tylko że taki jakiś nijaki
Lenczyk - ok, ale czy chcemy Wisłę kopiącą czy grającą w piłkę?
Zieliński - jakoś mnie gość totalnie nie przekonuje

Z tych co wymieniłeś to na pewno ciekawy jest Fornalik - w końcu gość utrzymuje Ruch Chorzów - drużynę biedną - na naprawdę wysokim poziomie już 3 sezon. Natomiast Probierz?Mhmm...Niby jego drużyny grały ładną piłkę, ale czyż np. w takiej Jagielloni nie miał wszystkiego/wszystkich co/których chciał?

A i zapomniałbym:

Ktoś wcześniej wymieniał Mattheus'a. Czy wy naprawdę ocipieliście? To jest celebryta, a nie trener.
Odpowiedz cytując